O NAS

REMONTY WYSOKOPRĘŻNYCH SILNIKÓW OKRĘTOWYCH

Firma NAVICOR jest firmą działającą w branży morskiej. Nasze usługi świadczy na rynku od 2009 roku, przez ten czas prężnie się rozwijaliśmy i pogłębialiśmy nasze doświadczenie. Gwarantujemy swoim Klientom kompleksową i fachową obsługę.

Naszą specjalnością są remonty wysokoprężnych silników okrętowych głównych i pomocniczych. Ponadto zajmujemy się przeglądami urządzeń pomocniczych, takich jak pompy olejowe, pompy wodne, sprężarki powietrza, turbosprężarki czy pompy wtryskowe.

Mamy na uwadze oczekiwania naszych Klientów, dlatego naszą ofertę staramy się dopasować do ich potrzeb. Z tej uwagi poszerzyliśmy listę naszych usług i od niedawna figuruje na niej remont urządzeń pokładowych.

Nasza firma zatrudnia doświadczony zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach. Dokładamy starań, aby jakość naszej obsługi, była na najwyższym poziomie. Swoje usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Firma NAVICOR serdecznie zaprasza do współpracy. Czekamy na Twój telefon lub email 24 godziny na dobę.

Oferujemy korzystne warunki cenowe, a zlecone nam prace wykonujemy terminowo i z największą starannością. Co oczywiste nasze usługi świadczymy z zachowaniem wszystkich norm i przepisów. Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania każdego z naszych Klientów mogą się różnić, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym wykonywanie zaawansowanych prac remontowych, co zapewnia ich sprawny i efektywny przebieg. Wysoką jakość usług zapewnia także wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.